Курсанти Академії вибороли золото, срібло та бронзу на чемпіонаті з легкої атлетики

11.04.2024 15:37

Курсанти Національної академії Національної гвардії України взяли участь у чемпіонаті з легкої атлетики, присвяченому випускникам-героям Харківського національного університету Повітряних Сил.

Участь у змаганнях взяли 4 курсанти командно-штабного факультету та факультету логістики. Тренерами команди виступили викладачі кафедри фізичної підготовки та спорту підполковник Артем Корольов та майор В’ячеслав Оленченко.

За підсумками змагань спортсмени Академії посіли наступні місця:

1 місце – Олександр Васін, дистанція 100 м;

2 місце – Ілля Шаповал, дистанція 100 м;

2 місце – Владислав Левонович, дистанція 1000 м;

3 місце – Антон Трачук, дистанція 3000 м.

«Для нас, як для майбутніх офіцерів НГУ, важливо було взяти участь у цьому чемпіонаті та вшанувати пам'ять героїв-випускників ХНУПСу. Ми зробили гарну справу та ще й показали чудовий результат під час змагань. Слава усім Героям! Слава Україні!», - зазначає курсант Олександр Васін.

Вітаємо команду з високими результатами та бажаємо наступних перемог!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ