Новорічний ранок для дітей гвардійців

31.12.2023 09:57

Для діток військовослужбовців Національної академії Національної гвардії України влаштували новорічне свято.

На новорічний ранок прийшли батьки зі своїми дітками. Святкову програму для дітей проводили аніматори. Допомагали їм курсанти гуманітарного факультету.

Дітлахи жваво брали участь у конкурсах, танцювали та знайомилися один з одним.

«Нашим дітям потрібне свято. Наш обов’язок – допомогти українським дітям повірити в диво та світле майбутнє. По чудовим усмішкам і щасливим очам дітей ми розуміємо, що нам вдалося хоч трохи принести в їхнє життя щастя та добра», – зазначає заступник начальника факультету логістики по роботі з особовим складом підполковник Дмитро Бондарєв.

Традиційно по завершенню святкової програми усі дітки отримали подарунки від Святого Миколая та сфотографувалися на добру згадку про незабутній день, який наповнив їх маленькі серця щастям, теплом та вірою у диво.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ