Офіцери Академії вдосконалюють навички з вогневої підготовки

21.02.2020 10:31
У Національній академії Національної гвардії України, у рамках професійної підготовки офіцерів, щомісяця проходять практичні заняття з вогневої підготовки.

До занять входить складання тестових завдань, розбирання та збирання зброї, стрільби у мультимедійному та бойовому тирах.

З офіцерами управління, кафедр та підрозділів пройшли бойові стрільби. Військовослужбовці виконували початкову вправу навчальних стрільб з пістолета Макарова.

«Вогнева підготовка – одна з ключових сфер компетентності офіцера. Кафедра вогневої підготовки проводить роботу, щоб вогнева підготовка проводилася на постійній, систематичній основі, ми приділяємо максимум зусиль щоб наші офіцери були справжніми професіоналами», - зазначає начальник кафедри вогневої підготовки полковник Петро Пістряк.

Зазначимо, що вогнева підготовка є важливою для кожного військовослужбовця, адже її результати впливають на рівень кваліфікації офіцера.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ