новини

Олексій Ведула про призові місця на одразу двох змаганнях із рукопашного бою, спортивну дисципліну та смак перемоги

03.03.2020
Друга половина лютого стала особливо щедрою на досягнення для курсанта другого року навчання гуманітарного факультету Національної академії національної гвардії України Олексія Ведули. 16 лютого гвардієць взяв участь у змаганнях за кубок області «Динамо»

Майстер спорту з вільної боротьби Олексій Ведула займається бойовими мистецтвами з 5 років. Першовідкривачами до світу спорту для ще маленького Олексія стали його тато (майстер спорту з боксу) та дідусь (майстер спорту з самбо). Хлопець зізнається, що спочатку було важко, але потім він до всього звик. Згодом, буде перемога на змаганнях різних рівнів із рукопашного бою, самбо, дзюдо та кікбоксингу в більше ніж 10 країнах світу. А під час строкової служби, Олексій здобув перше місце серед військових частин Національної гвардії України, а також успішно виступав на змаганнях серед Територіальних об’єднань НГУ. Сьогодні Олексій Ведула входить до збірної Академії з рукопашного бою. Говорить, що суміщати навчання та заняття спортом доволі нелегко, але добре, що керівництво ставиться з розумінням до курсанта. А тренує Олексія викладач кафедри фізичної підготовки і спорту майор Руслан Любчич.

«Командири факультету, курсові офіцери допомагають мені в розвитку і спонукають на те, щоб я займався спортом, адже бачать, що маю досягнення, тож дозволяють тренуватися як в Академії, так і поза межами, - запевнив гвардієць. – Маю по 2 тренування щодня. Перше тренування о 9 ранку - функціональне тренування. Друге відбувається о 16 годині. Перед безпосереднім заняттям боротьбою у нас завжди проводиться розминка».

На останніх змаганнях із Козацького Двобою було більше 100 учасників із різних навчальних закладів підпорядкованих Міністерству внутрішніх справ України. Вибороти 2 місце Олексію Ведулі було непросто, але допомогли самодисципліна та цілеспрямованість, а ще бажання відчути смак перемоги.

«Вважаю, що шлях до цілі не такий важливий як сама ціль. Важливим є кінцевий підсумок, адже кожен тренується по-різному, має власний підхід, тож і досягнення перемоги для кожного індивідуальні, - зазначив Олексій Ведула. - Наприклад, я досить часто під час тренувань у спортивному залі зустрічаюся з хлопцями, які потім є моїми суперниками під час змагань. І коли я їх перемагаю, то дійсно отримую задоволення – це своєрідний смак перемоги».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

будь у курсі подій