Рятувати життя: гвардійці Академії стали донорами крові

18.04.2024 10:51

Військовослужбовці Академії на постійній основі беруть участь у благодійних заходах, зокрема у донорстві крові. Цього разу 30 курсантів командно-штабного факультету Академії здали кров. Ці донації підуть на потреби постраждалим захисникам України та цивільним громадянам.

За статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. Щороку в Україні донорами стає близько півмільйона громадян.

«Поки ми навчаємось і в нас є час для того, щоб допомагати як військовим так і цивільним людям, які цього потребують то ми тільки раді стати донорами крові. Думаю, що донорство – має бути у житті як звичка», - розповів курсант командно-штабного факультету Олександр.

Гвардійці Академії й надалі будуть здавати кров та підтримувати свідоме донорство. Тож, якщо у вас були страхи або коливання, щодо донорства крові, хлопці на власному прикладі показали, що це не страшно і не боляче. Головне пам’ятати, що донація — це почесна та благородна справа.

Переможемо разом!

Слава Україні!