Учнів загальноосвітніх навчальних закладів запрошують стати курсантами Академії Нацгвардії

26.04.2023 11:13

Курсанти командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України відвідали агрономічну школу. Гвардійці провели профорієнтаційну роботу з учнями.

Хлопці та дівчата розповіли про особливості підготовки майбутніх захисників України та зосередили увагу на перевагах освітньої діяльності Академії, розкрили особливості та перспективи, які відкриваються перед випускниками навчального закладу.

Гвардійці показали зразки форми одягу, екіпірування, спорядження, різноманітні засоби зв’язку, прилади нічного бачення. Крім того, провели заняття з долікарської підготовки з детальним оглядом військової аптечки та накладанням турнікетів.

Також спецпризначенці командно-штабного факультету Академії презентували для школярів професійні показові виступи.

«Наразі країна як ніколи потребує людей, які захищатимуть цілісність та незалежність. Необхідно спілкуватися з молоддю та надавати можливість усвідомлювати усю важливість військової професії у країні, де йде війна. Тому, ми відповідально поставилися до цього заходу та виклалися на максимум», - зазначає один із курсантів.

Учні школи ставили багато запитань та із задоволенням розглядали усе, що пропонували їм курсанти.

Відділ міжнародних зв`язків, інформації та комунікації НА НГУ