Військовослужбовці Академії підтримують дітей війни

05.12.2023 09:10

Напередодні Дня святого Миколая, військовослужбовці Національної академії Національної гвардії України завітали із подарунками до вихованців одного з дитячих будинків міста Харкова, де дітки проходять реабілітацію.

«День Святого Миколая – особливий день для кожної дитини. Для нас же це чудова нагода вкотре завітати до нашого підшефного закладу із подарунками та дійсно зробити цей день по справжньому святковим», - розповідає підполковник Михайло Прядка.

Протягом заходу для малечі виступив цирковий колектив, який дивував глядачів різними фокусами.

Військові подарували діткам гарний настрій, солодощі, відчуття людської доброти та піклування.

«Дякуємо гвардійцям за те, що у такий складний час знайшли можливість приділити увагу діткам. Це цінний для обох сторін діалог, бо саме за майбутнє країни, безтурботне дитинство українських дітей борються зараз наші захисники. Крім того, у малечі є змога поспілкуватися з тими, кому вони завдячують можливістю жити на власній землі та радіти кожному дню», - відзначила директор дитячого будинку.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ