Як ліцеїсти навчались виготовляти окопні свічки для захисників?

03.02.2024 11:37

Курсанти Національної академії Національної гвардії України завітали до ліцею №8, щоб разом із ліцеїстами зробити окопні свічки для захисників.

Гвардійці навчили випускників виготовляти окопні свічки із підручних матеріалів, показали як правильно накладати турнікет та дали дітям приміряти військову амуніцію.

Ліцеїсти із зацікавленістю працювали, старанно вирізали та змотували картон, вкладаючи його у бляшанки, згодом готову конструкцію заливали гарячим воском. Також вони спілкувалися з курсантами та цікавилися їхнім навчанням. Кожен ліцеїст зробив по декілька свічок, які вже передали бійцям на передову.

«Ще нещодавно, я сам навчався у школі, пройшло всього декілька років і я навчаю дітей військовій справі та разом з ними виготовляю свічки для бійців в окопах. Я розумію, що навчивши їх, колись вони зможуть передати ці знання далі так і працює взаємодопомога», - ділиться враженнями курсант гуманітарного факультету Володимир Магда.

Зазначимо, що курсанти Академії регулярно передають гуманітарну допомогу військовослужбовцям, які боронять Україну.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ