Золото, срібло та бронза: команда НА НГУ виборола 10 медалей у змаганнях з кікбоксингу

02.06.2023 13:06

Нещодавно у спорткомплексі Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» відбувся відкритий турнір з кікбоксингу ІСКА «KYIV-OPEN».

Турнір зібрав майже 200 учасників, 32 спортивних клубів Києва, Полтави, Харкова, Житомира, Луганську, Хмельницького, Миргорода, Вінниці, Обухова, Гребінок.

Участь у змаганнях взяли курсанти командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України. Тренер команди – викладач кафедри фізичної підготовки та спорту Володимир Катихін.

Команда Академії виборола 3 – срібні, 2 – бронзові та 5 золотих нагород:

Саєнко Артем – 1 місце;

Касатонов Даниїл – 1 місце;

Сініцин Владислав – 1 місце;

Пазіна Денис – 1 місце;

Гнип Ігор – 1 місце;

Витєгоров Даниїл – 2 місце;

Навроцький Владислав – 2 місце;

Ковальчук Дмитро – 2 місце;

Євтушенко Ярослав – 3 місце;

Кравець Валентин – 3 місце.

«Команда виклалась на усі сто відсотків та виборола усі призові місця. За цими результатами стоїть важка та наполеглива праця кожного. Та кожна наша перемога мотивує ще більше тренуватися та покращувати свої показники у спорті», – зазначає Володимир Катихін.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ