«… Ми повністю переглядаємо систему підготовки молодих офіцерів»
13 Січень 2015

В Національній академії Національної гвардії України розпочались навчально – методичні збори керівного складу та науково-педагогічних працівників.

Цього року підведення підсумків в навчальному закладі має особливий характер. У дні, коли уся країна зустрілася з агресивним та добре озброєним ворогом, відповідальність, яка впала на плечі навчального закладу збільшилися не в два, а в десять разів. Сьогодні ми готуємо офіцерів, яким випала роль кожного дня боронити кордони держави від агресора. Кожного дня наші офіцери-випускники, ризикуючи власним життям, захищають український народ, а зберегти своє життя належить тільки тому офіцеру, який професійно діє в умовах ускладненої бойової обстановки. На плечі кожного викладача та командира лягла відповідальність за життя десятків молодих офіцерів, яких ми відправляємо у війська. Життя наших випускників – така наша головна мотивація.

Сьогодні головне завдання Національної академії – підготувати справжнього офіцера – професіонала. За минулий рік кардинально змінилася техніка та озброєння, спорядження та обмундирування, тактика дій і свідомість армії та Національної гвардії в цілому. І в процесі цих змін довелося змінюватися і нашому навчальному закладу.  Динамічна зміна підходу до вивчення військових дисциплін, встановлення нових тренажерів бойової техніки, стрільби з нових зразків зброї, постійний аналіз тактики дій противника та формування нових підходів до виконання завдань – такі кроки Академії до якісної підготовки офіцера.

«Ми не маємо часу на роздуми. Ми змінюємо та вдосконалюємо систему підготовки молодих офіцерів вже сьогодні. Кожного дня працівники вузу шукають нові та ефективні шляхи підготовки офіцерів, вивчаючи практику найкращих світових армій та досвід бойових дій власної армії», - зазначив начальник Національної академії Національної гвардії України.

Взагалі підведення підсумків буде проведено в декілька етапів. Після відкриття зборів, відбудеться підведення підсумків по факультетам та кафедрам, у кінці тижня будуть підведені підсумки з усім особовим складом. Начальниками структурних підрозділів будуть визначені кращі методисти та відзначені найбільш активні учасники навчального процесу.

Олексій Лебедь,

фото Артема Міняйло