Курсанти приймають участь в американо-українських навчаннях «Fearless guardian 2015»
23 Квітень 2015

«Безстрашний гвардієць»-спільні американо-українські військові навчання стартували 20 квітня у міжнародному центрі миротворчої діяльності, що на Львівщині.

Спільні навчання подібного масштабу проводяться в Україні вперше.

Навчання спрямовані на підготовку підрозділів Національної гвардії до участі в антитерористичній операції на сході. Два батальйони американських десантників проводитимуть щоденні тренування з вогневої, тактичної та інженерної підготовки.

Для подолання мовного бар’єру між інструкторами та нацгвардійцями на навчаннях присутні 18 курсантів гуманітарного факультету та 20 офіцерів-випускників Національної академії.

«Для нас всіх це не лише прекрасна можливість навчитися чогось нового з військової справи, а й,  покращити свої знання англійської, перекладаючи та спілкуючись з носіями мови. Я на такого роду навчаннях вже не вперше, адже восени минулого року ми брали участь в міжнародних навчаннях «Репідтрайдент». Досвідом, якого я набуду тут я поділюся з усіма своїми товаришами в Академії, а в майбутньому і з підлеглими у військах», - зазначив курсант гуманітарного факультету Олексій Павлюк.