Майбутні офіцери здали екзамен з фізичної підготовки
11 Червень 2015

В навчальному центрі Національної академії Національної гвардії завершилась здача державного екзамену з фізичної підготовки.   Курсанти четвертого та п’ятого років навчання показали високий рівень сили, спритності та витривалості.

Здача екзамену складалась із теоретичної, практичної та методичної частини. Майбутній офіцер має бути не тільки фізично розвинений, а й вміти правильно організувати і провести заняття з підлеглими, що є не менш важливим.

«Фізична підготовка є однією з найважливіших складових бойової. Національна гвардія постійно приймає участь в проведенні антитерористичної операції, тому бойова підготовка особового складу повинна бути на найвищому рівні. Крім того, саме випускників Академії ми призначаємо на посади начальників фізичної підготовки і спорту у частинах, тому відношення до оцінювання навиків курсантів досить принципове. Загалом середній показник оцінок за здачу екзамену є достатньо високим, що свідчить про якісну підготовку майбутніх офіцерів», - зазначив голова підкомісії начальник відділу фізичної підготовки і спорту управління бойової підготовки ГУ НГУ полковник Сергій Лещеня.

Далі курсантів чекає ще захист дипломних і кваліфікаційних робіт, здача комплексного державного екзамену за фахом навчання.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 665.