В Національній академії Національної гвардії України пройшов річний технічний контроль
19 Червень 2015

Сьогодні в Національної академії Національної гвардії України було проведено обов’язковий технічний контроль стану транспортних засобів.

Огляд техніки здійснювала комісія на чолі з начальником служби безпеки дорожнього руху Головного управління НГУ підполковник Романом Топчієм та заступником начальника Національної академії Національної гвардії України з озброєння та техніки – начальником технічної частини полковником Олегом Шабаліним. Загалом було перевірено майже 90 одиниць техніки. В технічному контролі приймали участь: автомобільна рота, рота забезпечення навчального процесу , підрозділи вузла зв’язку та курсанти інженерно-технічного факультету.

«Останнім часом дуже велика відповідальність впала на автомобільні підрозділи. Техніка та її водії постійно виконують важливі службово-бойові завдання в зоні  проведення антитерористичної операції. Ми мусимо підтримувати наші транспортні засоби у постійній бойовій готовності та дуже уважно ставитися до обслуговування. Я впевнений, результати сьогоднішньої перевірки покажуть найвищий коефіцієнт бойової готовності та технічної справності» - зазначив заступник начальника Національної академії  з озброєння та техніки полковник Олег Шабалін.

Перед початком перевірки слова благословення промовив  отець Ростислав. По завершенню промови він освятив особовий склад та техніку. Обов`язковий технічний контроль  розпочався з перевірки наявності особового складу, перевірки документів та готовності техніки членами комісії.

Технічний контроль було проведено і в навчальному центрі Національної академії. До огляду було представлено автомобільну, бронетанкову  та спеціальну техніку.

Цього року у контролі приймали участь і курсанти старших років навчання інженерно-технічного факультету. 18 майбутніх офіцерів, використовуючи вже здобуті знання, на правах членів комісії також перевірили  транспортні засоби.

За підсумками перевірки коефіцієнт технічної готовності автобронетанкової техніки Національної Академії склав: автомобільної - 1.00, бронетанкової - справно, загальна оцінка за утримання техніки - відмінно.

Прес-служба НАНГУ