Завершальний етап польового виходу
9 Липень 2015

Підійшов до завершення другий тиждень занять в навчальному центрі для курсантів гуманітарного факультету.

Курсанти продовжують здобуття практичних навичок з військових наук. Так, на заняттях з вогневої підготовки вони виконали вправи навчальних стрільб з пістолета Макарова, снайперської гвинтівки Драгунова, автомата Калашникова.

На військовій топографії курсанти орієнтувались на місцевості за допомогою топографічних карт та компасу, а на заняттях з загальної тактики – відпрацювали позиції відділення у складі взводного опорного пункту.

«Ми розуміємо всю  важливість практичних занять, тому, не зважаючи на спеку та втому, намагаємося почерпнути якомога більше знань», - поділилася враженнями сержант Вікторія Гунбіна.

Не забувають викладачі Академії і про фізичну підготовку курсантів. Наприкінці польового виходу майбутніх офіцерів чекав іспит з фізичної підготовки, адже навчальний центр – найкраще місце для контролю їх фізичної тренованості.

«Під час перебування в навчальному центрі курсанти показували старанність, згуртованість, неабияку зацікавленість та викладалися на повну. Саме тому я вважаю, що такі польові виходи є надзвичайно важливими в навчальному процесі та повинні проводитися якомога частіше», - зазначив заступник начальника факультету по роботі з особовим складом підполковник Олександр Загребельний.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 642.