В Національній академії розпочались вступні іспити
27 Липень 2015

Військовослужбовці, що прибули для вступу з різних частин Національної гвардії, та випускники загальноосвітніх закладів здають вступні екзамени.

Хлопці та дівчата, які приїхали для вступу після завершення загальноосвітніх навчальних закладів та коледжів здавали іспити з фізичної підготовки, проходили професійно-психологічний відбір та медичну комісію.

«Я надзвичайно хвилювалася перед початком іспитів тому що знала який великий конкурс цього року. Я викладалася на повну, боролася за кожне повторення та за кожну секунду і в результаті набрала 570 балів з 600 можливих. Для мене це надзвичайне досягнення, сподіваюсь, цього буде достатньо для вступу», - ділиться враженнями після екзамену з фізичної підготовки абітурієнт Олена.

Абітурієнти з числа військовослужбовців Національної гвардії склали екзамени з іноземної мови, математики та історії (залежно від обраного фаху) та написали диктант. Попереду їх чекає екзамен з фізичної підготовки.

«Школу я закінчив ще три роки тому, після цього армія та військова служба за контрактом, тому чесно кажучи, англійську мову вже майже не пам’ятав. Дякуючи підготовчим курсам в академії, сьогодні на заліку труднощів майже не виникло», - зазначив після тесту з іноземної мови солдат Андрій Ткаченко.

Після здачі перших іспитів абітурієнти вже розуміють на що їм можна розраховувати, виходячи з результатів. Попереду їх чекають останні заліки та засідання приймальної комісії, на якому вже буде остаточно відомо хто стане курсантом та розпочне навчання в Національній академії Національної гвардії України.