Сучасні технології в галузі фізичного виховання і спорту
27 Листопад 2015

26-27  листопада 2015 року в Національній академії Національної гвардії України в форматі відео конференції на кафедрі фізичної підготовки та спорту було проведено 9 міжнародну (Інтернет) науково – методичну конференцію «Сучасні технології в галузі фізичного виховання та спорту».

Загальна кількість учасників 86 чоловік, серед яких провідні вчені галузі педагогіки, фізичного виховання та спорту, ведучі спортсмени, заслужені працівники освіти, заслужені тренери та працівники фізичної культури.

В конференції прийняли участь фахівці даної галузі з Австралії, Китаю, Іспанії, Німеччини, України, Білорусі.

Цілі конференції:

1. Узагальнення передового практичного досвіду провідних фахівців галузі фізичного виховання.

2. Впровадження існуючих сучасних методик (технологій) навчання та удосконалення техніки єдиноборств у навчально – тренувальний процес зі спеціальної фізичної підготовки військовослужбовців НАНГУ та НГУ.

3. Аналіз та узагальнення сучасних положень теорії та методики фізичного виховання.

4. Огляд існуючих сучасних технічних засобів (технологій) навчання та удосконалення техніки обраного виду спорту.

5.  Узагальнення актуальних психологічних та медико – біологічних проблем фізичного виховання, спорту та валеології з метою подальшого їх впровадження у систему фізичної підготовки військовослужбовців НГУ.

Експертною радою конференції було обрано кращі доповіді:

1 місце: полковник Оленченко В.Т. (НАНГУ, м. Харків) «Методика оцінювання фізичного розвитку кандидатів на навчання у ВНЗ силових структур».

2 місце: підполковник Белошенко Ю.К. (НАНГУ, м. Харків) «Роль вуглеводів під час навчально-тренувального процесу з фізичної підготовки курсантів Національної академії Національної гвардії України».

3 місце: майор Анацький Р.В. (НАНГУ, м. Харків) «Орієнтація на фізичне виховання курсантів Національної академії Національної гвардії України».

Також в рамках конференції було проведено V науково-практичний семінар «Заходи фізичного впливу», під час якого підполковником Хацаюком  О.В., було продемонстровано особливості застосування техніки службово-прикладного рукопашного бою.

Керівник проекту – Голова оргкомітету: Заслужений тренер України, майстер спорту з боротьби самбо, суддя національної категорії, т.в.о. начальника кафедри-начальника фізичної підготовки та спорту НАНГУ – підполковник Хацаюк Олександр Володимирович.

Науковий консультант конференції: академік Української академії наук, доктор педагогічних наук, професор – Бізін Віктор Петрович.

Оргкомітет конференції