Перший перехід з навчального центру до Академії
29 Лютий 2016

Логічним завершенням двотижневого перебування в Писарівці першокурсників командно-штабного факультету став марш-кидок.

Переходи в складі підрозділу по закінченню занять у навчальному центрі Академії є регулярною і невід’ємною частиною практичних навчань. Вони не лише допомагають розвивати витривалість, силу і швидкість дій курсантів, а й сприяють злагодженості і маневреності підрозділу в цілому.

Цього разу першокурсники командно-штабного факультету вперше здійснювали марш-кидок. Під час маршу курсанти в повній викладці відпрацьовували прийоми та навички, набуті попередньо на заняттях з тактики та з інших дисциплін. Упродовж дистанції бійці займали кругову оборону, відбивали напад противника, проходили зони із зараженим повітрям.

«Це був один із перших великих кроків у нашому військовому житті. На марш-кидку ми закріпили наші знання і морально-вольові якості. В останні дні ми зрозуміли одне – як би важко нам не було, перебуваючи в Писарівці ми відчуваємо себе справжніми захисниками нашої вітчизни. Саме там ми зміцнюємо наш колектив та закаляємо в собі мужність та патріотизм», – ділиться враженнями курсант Віталій Плісько.

«Сам перехід був легшим, ніж той марш-кидок, який був на «курсі молодого бійця», тому що у курсантів вже є невеликий досвід. Проте це лише початок. І згодом завдання ставатимуть складнішими і різноманітнішими, переростаючи в комплексні польові виходи», – підсумував курсовий офіцер капітан Олександр Перепелов.