У Національній академії перевірили готовність резерву
29 Квітень 2016

Командування Академії перевірило готовність резерву до виконання завдань за призначенням.

Під час засідання колегії Харківської обласної державної адміністрації, очільник області Ігор Райнін зазначив, що однією з головних завдань найближчим часом є забезпечення правопорядку та безпеки в регіоні. У зв’язку з цим був створений оперативний штаб для недопущення провокацій та порушень громадського порядку, що працюватиме до кінця свят. Таким чином, до патрулювання вулиць залучатимуться курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, а за необхідності і підрозділи Національної гвардії.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Національної академії генерал-майор Сергій Соколовський перевірив готовність резерву щодо виконання завдань за призначенням у разі ускладнення оперативної обстановки в харківському регіоні.

Після отримання зброї та спеціальних засобів активної оборони було проведено тренування злагодження підрозділів щодо їх спільних дій.

«Такі перевірки є дуже важливими для підтримання готовності нашого навчального закладу до виконання службово-бойових завдань. Тим паче, як зазначив голова Харківської обласної державної адміністрації на вихідних можливі численні провокації та порушення, тож ми повинні бути до них готові», - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Національної академії генерал-майор Сергій Соколовський.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 453.