Оркестр Національної академії забезпечив музичним супроводом 15 урочистих міських заходів
29 Серпень 2016

Цього року під час серпневих свят оркестр Академії продемонстрував свої вміння та професіоналізм.

За спинами  цього творчого колективу багато виступів на святах та концертах міста. Цього разу оркестр Академії забезпечив музичним супроводом 15 урочистих заходів  у місті Харків. Чудові композиції на воєнну тематику  та відомі твори лунали під час нагородження ветеранів Другої Світової війни у Харківській районній державній адміністрації, на факельній ході  головного управління Національної поліції Харківської області.

Оркестр дійсно створив святковий настрій на свято Дня прапора України в обласній адміністрації та на плацу Академії Національної гвардії.  Військовий оркестр взяв участь у так званій «битві оркестрів»  на концерті у парку «Стрілка», виступивши на  сцені на воді. Головне свято – ювілей країни з нагоди 25-ої  річниці Незалежності України оркестр забезпечував музичним супроводом на майдані Свободи та святковим концертом у Центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького.

«Цього року оркестр Академії підтвердив заслужене звання висококваліфікованого музичного колективу. Адже,ми постійно розвиваємось, збільшуємо свій репертуар та досягнення. Так, наприклад, ми отримали досвід виступів на сцені на воді, що було досить нелегким завданням для музикантів. Проте, доволі успішним для нас  та феєричним для глядачів, які були у захваті від концерту. Найбільша дяка та краща оцінка нашої творчості – це саме щасливі  і задоволені глядачі», – розповів начальник оркестру капітан Андрій Чабанов.

Колектив музикантів-гвардійців віднісся до кожного заходу з душею і подарували місту безліч позитивних емоцій та приємних вражень.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 458.