Святкування на честь визволення нашої країни
28 Жовтень 2016

В Академії відзначили День визволення України від фашистських загарбників.

Саме в такий важливий день для присутніх ветеранів, почесних гостей та представників закладу було влаштовано святковий концерт. 72 роки відділяє нас від тих днів, коли Україна була звільнена від фашистських загарбників. Та скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.

Випускник та ветеран Національної академії, заступник начальника Вищого училища тилу, кавалер орденів Червоної Зірки та За службу в збройних силах України, полковник у відставці Володимир Харьков поділився своїми спогадами та привітав присутніх зі святом: «Я відношуся до того покоління, яке називають «дітьми війни» і нас також торкнулося це страшне слово – війна. У той період велика відповідальність лягла на плечі не тільки чоловіків, а жінок – усіх тих, хто стояв за свою державу, народ. Звісно, Україна зробила неймовірний вклад у перемогу. Варто зазначити, що 2075 героїв війни були українцями. На долю військовослужбовців сучасності також, нажаль, випав обов’язок захищати свою державу, протистоячи агресору на сході країни. Проте, ми – українці – сильний волею народ і зможемо вистояти завжди. Тож, сьогодні, хочу привітати всіх вас з цим важливим святом. Бажаю кожному здоров’я, наснаги на нові звершення, затишку в ваших родинах та мирного неба над голою усіх українців».

Також особовий склад привітав тих, хто не зміг прийти на свято. Так офіцери і курсанти гуманітарного факультету відвідали Попову Оксану Федотівну, найстарішого ветерана Національної академії Національної гвардії України. Цього року їй виповниться сто років.

Зі святом усіх присутніх привітали вокальні та танцювальні гуртки Академії. На концерті лунали фронтові пісні, а військові танці були сповнені переживань. Приємним подарунком став виступ дитячого ансамблю скрипалів із піснею «Ніч яка місячна».