Шляхи самовдосконалення та проведення вільного часу для курсантів Національної академії
30 Листопад 2016

Різноманітні варіанти проведення дозвілля пропонуються вихованцям військового навчального закладу - для кожного на свій погляд.

Військовослужбовець Академії має чимало обов’язків. Це, насамперед, сумлінне навчання, несення служби, підготовка до майбутньої професії офіцера. Професія військового передбачає обізнаність та навички у багатьох сферах. В Академії Нацгвардії підготовка курсанта до звання офіцера Нацгвардії є первинною задачею закладу та чималу роль також відіграє культурно-масова робота. Вона проводиться з метою розкриття творчих здібностей та талантів вихованців Академії, підвищення їх культурного рівня та розвитку моральних цінностей.

«В Академії Національної гвардії України пропонуються різноманітні варіанти проведення дозвілля для вихованців закладу – вокал, пісні, гумор, спорт, військово-наукова діяльність – кожен може обирати на свій погляд, що саме йому ближче по духу. Ця культурно-масова робота вносить вагому частку в процес виховання курсанта та, зрештою, сприяє зміцненню дисципліни і морально-психологічного клімату в колективі», - зазначив заступник начальника курсу капітан Роман Пристінський.

На цей час постійно діють гуртки художньої самодіяльності: ансамблі пісню та танцю «5 Стихій», команда студентів та курсантів КВК «ВВ». Щодо розвитку фізичного виховання, то в Академії пропонують відвідати спортивні секції з різноманітних видів спорту, зал рукопашною бою, тренажерний зал та спортивний майданчик. До того ж, для спортсменів було створено збірну Національної академії, представники якої гідно представляють наш військовий заклад на міському та світовому рівнях. Для тих, хто бажає ще більше зануритися в процес навчання, на кожній кафедрі працюють військово-наукові товариства курсантів та студентів.

Щороку розмаїття проведення дозвілля для курсантів збільшується та вже доброю традицією став пошук нових талантів – конкурси художньої самодіяльності та спортивні свята – серед особового складу Академії, що проводяться ще під час проходження курсу молодого бійця.

Автор Марина Касьян