Курсанти Академії перемогли у міжвузівських спортивних змаганнях
26 Лютий 2017

Масляна – свято, яке справляють цілий тиждень напередодні Великого посту. З нагоди цього свята у Харкові було організовано справжнє театралізовані дійство та спортивне свято.

Захід проводився на базі Національного університету цивільного захисту України. Також взяли участь представники Харківської державної академії культури, Харківського університету повітряних сил імені І. Кожедуба, Національного університету внутрішніх справ, Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», а також школярі загальноосвітніх навчальних закладів.

Розпочалось святкування з розважальної програми, приуроченої до тематики свята в найкращих українських традиціях. Присутніх  гостей розважали скоморохи, ряджені і провідні-зазивали в обрядових костюмах, які пропонували всім бажаючим взяти участь у спортивному святі та конкурсах.

Під час змагань учасники показали свої вміння, силу та спритність у підніманні гирь, перетягуванні канату, змаганні з подушками та збиралися на восьмиметровий стовп. Переможцями у спортивних змаганнях стали курсанти Академії Національної гвардії, які показали найвищі результати. По завершенню змагань на переможців чекали смачні призи – польова каша та солодкі млинці.

«Ми не тільки ефективно позмагалися, а й весело та яскраво відсвяткували Масляну. В такій святковій атмосфері було значно легше здобувати перемогу, бо коли у всіх гарний настрій, одразу додається сил»- поділився враженнями учасник змагань сержант Артем Кононенко.

Марина Касьян,