В Академії відбулась VIIІ науково-практична конференція
31 Березень 2017

У Національній Академії під час науково-практичної  конференції з представники навчальних закладів та наукових установ України обговорили питання наукового забезпечення службово-бойової діяльності Національної гвардії України.

Вже восьмий рік поспіль проводиться засідання цієї конференції. Впродовж років цей захід видозмінювався, починаючи з формату семінару, в результаті ставши науково-практичною конференцією.

В роботі конференції прийняло участь більше 400 учасників, включаючи представників 30 інших вищих навчальних закладів та наукових установ України. Роботу конференції  було організовано за чотирма основними секціями, тематична спрямованість яких відповідає спеціальностям підготовки фахівців на факультетах Академії.

Перелік проблемних питань, які було обговорено, дуже великий, основними з них є:

- аналіз, систематизація та структуризація наукових проблем та задач будівництва, розвитку, застосування та всебічного забезпечення Національної гвардії України;

- запровадження організації та виконання комплексних наукових досліджень, які б поєднувалися актуальними науковими проблемами, загальною метою та формою реалізації наукових результатів;

- узагальнення та розробка науково-обґрунтованих рекомендацій з впровадження передового досвіду діяльності споріднених з НГУ правоохоронних формувань іноземних країн;

- цільова підготовка науково-педагогічних та наукових кадрів за напрямками діяльності Національної гвардії України;

- пошук, адаптація та впровадження в службово-бойову діяльність новітніх інформаційних технологій.

«Ми раді, що така кількість науковців прийняла участь в нашій конференції. Як відомо, працівники Національної академії активно займаються дослідженням питань щодо  забезпечення службово-бойової діяльності Національної гвардії. Проведення конференцій допомагає у розвитку наукового мислення, навичок дослідницької роботи, творчого підходу до вирішення завдань за призначенням. Крім того, завдяки цій науковій роботі, з кожним роком відбувається розширення горизонту участі представників Академії у наукових дослідженнях, конкурсах і конференціях», – розповів начальник науково-організаційного відділу Академії підполковник Ігор Морозов.

Конференція показала, що дослідження, які проводяться в Академії, не обмежуються стінами нашого навчального закладу. Представники Академії з кожним роком все більше часу присвячують опрацюванню важливих питань наукового забезпечення службово-бойової діяльності Нацгвардії. Вони є авторами багатьох посібників, статей, кандидатських дисертацій та учасниками  міжнародних форумів і конференцій.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 374.