В Академії відбувся випуск офіцерів з курсу підвищення кваліфікації
28 Квітень 2017

Протягом двох тижнів під час курсів післядипломної освіти офіцери зі всієї України проходили практичні заняття у сфері теорії і практики роботи з особовим складом.

На базі Академії старші офіцери з питань агітації, пропаганди, інформаційно-психологічної протидії та служби військового духовенства відділень по роботі з особовим складом бригад та офіцери по роботі з особовим складом полків і окремих батальйонів отримали необхідні навички для подальшої роботи у військах. Після перевірки здобутих знань та заслуховування кожного представника підрозділу відбилось обговорення актуальних питань сьогодення та подальший розвиток напрямку роботи з особовим складом.

Під час загального підведення підсумків зборів з офіцерами поспілкувався Начальник управління по роботі з особовим складом Головного управління Національної гвардії України: «Сьогодні на Вас покладено великий та відповідальний обсяг роботи і ви рухаєтесь у правильному напрямку. В Національну гвардію охоче йдуть служити, адже гвардія відома, як сучасний та професійний військовий підрозділ», – зазначив полковник  В’ячеслав Ященко.

Крім того на зустрічі обговорили важливі питання стосовно реформування штатної структури органів по роботі з особовим складом, організації інформаційно-пропагандистського забезпечення, інформаційної протидії та перспективи розвитку служби військового духовенства на сучасному етапі розвитку Національної гвардії України. Насамперед це пов’язано із поточним приведенням Національної гвардії України до стандартів НАТО.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 388.