Офіцери служби військ Національної гвардії України пройшли курси підвищення кваліфікації в Академії
26 Травень 2017

Протягом двох тижнів фахівці за напрямом організації служби військ на базі Національної академії навчалися та ділилися своїм досвідом.

Під час курсів представники Академії теоретично та практично допомагали вивчати як законодавчу, так і практичну складову діяльності напрямку щодо організації служби військ у військових частин Нацгвардії.

За різнобічною тематикою занять гвардійці вивчали великий обсяг документів щодо організації служби військ та вдосконалювали свої навички у загальних предметах навчання. На заняттях основну увагу приділяли тематиці управління повсякденною діяльністю військових частин та використання геоінформаційних технологій у службовій діяльності підрозділів Національної гвардії. Обов’язковим став і курс вивчення іноземних мов, де офіцери підвищували рівень знань англійської та пообіцяли й надалі розвиватися у цьому напрямку.

«На мою думку, дані курси виявилися насиченими й інтенсивними. В Академії працюють досвідчені викладачі, які за роки військової служби пройшли довгий шлях і мають великий багаж знань, аби поділитися із нами», – розповідає офіцер військової частини 2260 капітан Олександр Сабба.

По завершенню курсів, Начальник Національної академії генерал-майор Сергій Соколовський вручив всім офіцерам сертифікати про проходження курсів, а кращі були нагороджені грамотами. «Кожен з вас навчився чомусь новому і зміг побачити, над чим необхідно в подальшому працювати. Запам’ятайте, що ви займаєте відповідальні посади у військах і робите вагомий внесок у розвиток організації служби військ Національної гвардії України. Тому продовжуйте навчання і вдосконалення вже у пунктах постійної дислокації», – зазначив він.

Прес-служба НА НГУ  переглядів - 615.