Курсанти Національної академії взяли участь у відкритті спортивних змагань силовиків побратимів
31 Травень 2017

Особовий склад командно-штабного факультету та військовий оркестр Академії Національної гвардії України відкрили змагання серед військовослужбовців прикордонної служби. З нагоди свята до Дня прикордонників в місті Харкові було проведено чемпіонат державної прикордонної служби України с легкоатлетичного кросу.

Академічний парадний розрахунок продемонстрував для побратимів із прикордонної служби декілька показових виступів під супроводження оркестру. Курсанти показали учасникам змагань високу майстерність володіння карабінами та шаблями.

«Ми в захваті від побаченого, висока майстерність, чіткість рухів та упевненість в своїх діях. Раніше ми бачили ці дійсно професійні виступи гвардійців Академії із показовими дефіле тільки на центральній площі Харкова. Чесно кажучи, нам є чому в них повчитись», – ділиться своїми враженням учасник змагань Олексій.

У змаганнях брали участь всі вищі навчальні заклади державної прикордонної служби. Протягом двох днів напруженої боротьби визначався найкращий та найсильніший підрозділ.

«Весь захід пройшов дуже яскраво та напружено, кожен учасник із неймовірним зусиллям рвався до перемоги. Також не можу залишити без уваги й виступ курсантів та оркестру Академії Нацгвардії. Вони внесли ще більше фарб та яскравості у цей захід», – розповідає курсант Національної академії державної прикордонної служби Євген Нікіфоров.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 452.