В Академії Нацгвардії відбулись вступні екзамени та випробування для абітурієнтів-військовослужбовців
19 Червень 2017

Гвардійці-контрактники з базовою вищою освітою проходять відбір до лав Академії Національної гвардії України аби здобути офіцерські погони. Разом із тестами професійно-психологічної підготовки та медичним оглядом кандидати проходять іспити з фізичної підготовки та іноземної мови.

«Національна академія щорічно випускає кваліфікованих і підготовлених офіцерів для Нацгвардії. Для цього ми дуже ретельно ставимося до процесу навчання, починаючи з відбору особового складу. Ми маємо бути впевнені, що контрактники-абітурієнти,  а через півтора роки вже офіцери-гвардійці, володіють усіма базовими і необхідними знаннями», – зазначає начальник командно-штабного факультету полковник В’ячеслав Овчаренко.

Академія Нацгвардії приділяє значну увагу знанню іноземних мов і підтриманню їх належного рівню серед особового складу. Для немовних спеціальностей за останній час кількість навчальних годин на вивчення мови було збільшено більш, ніж вдвічі. Водночас курсанти гуманітарного факультету вивчають дві мови – англійську як обов’язкову і французьку або німецьку на вибір. Результати комплексного тесту з англійської покажуть, наскільки кандидати на вступ володіють мовою. Добрий рівень знання може стати додатковим «плюсом» при підрахуванні вступних балів.

«Зважаючи на постійну співпрацю Нацгвардії з правоохоронними структурами інших країн, зокрема кооперацію з НАТО, офіцер-гвардієць має володіти як мінімум англійською на високому рівні. Тому ще під час вступної кампанії військових абітурієнтів ми починаємо працювати над мовним рівнем військовослужбовців», – зазначає начальник гуманітарного факультету полковник Сергій Іщенко.

«Цього року бажаючих стати офіцером серед контрактників-гвардійців з вищою освітою чимало і відбір буде важкий. Проте я готовий боротися за місце у лавах Академії та продемонструю свої здібності на кожному етапі відбору», – коментує хід проведення іспитів кандидат на навчання молодший сержант Ігор Стеценко.