В Академії Нацгвардії відзначили День Конституції
28 Червень 2017

У Національній академії Національної гвардії України відзначили одне з найважливіших державних свят – День Конституції України. Прийняття Основного Закону країни  28 червня 1996 року закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Урочистості розпочались з підняття державного прапору України та виконання гімну. Право підняти державний прапор України було надано кращім військовослужбовцям, відмінникам навчання.

З нагоди свята до всіх присутніх звернувся заступник начальника Академії полковник Сергій Мартиненко: «Сьогодні наша країна відзначає - 21-у річницю з дня прийняття конституції України, який 28 червня 1996 року увійшов до новітньої історії нашої держави. Цього дня Верховна Рада України прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави. Цей закон окреслив основні права та обов’язки громадян нашої держави. На її фундаментальних засадах ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Міцного здоров’я вам, наснаги і благополуччя». Наприкінці виступу він запропонував покласти квіти до стели загиблих військовослужбовців.

Заступник начальника інженерно-технічного факультету підполковник Олександр каплюченко розповів про тернистий шлях створення Конституції України. Він нагадав історичні та політичні процеси, які вплинули на процес реформування країни в ті часи та основні положення, які були викарбувані в Основному Законі країни редакції 1996 року, як вони змінилися по сьогоднішній день. З музичним привітанням виступили гурт «П’ять стихій», Заслужена артистка естрадного мистецтва України Ольга Полежака та Лауреат та переможець всеукраїнських вокальних конкурсів Микола Золочевський.

Заступник голови ветеранської організації Академії полковник у відставці Олександр Семенченко, звертаючись до молодого покоління, нагадав про обов’язок захищати Батьківщину, роботи все, щоб кордони країни були недоторкані та ми могли жити за демократичним вибором.

По завершенню заходу особовий склад пройшов урочистим маршем.

 Прес-служба НА НГУпереглядів - 514.