У Національній академії підбили підсумки вступної кампанії
21 Липень 2017

У Національній академії Національної гвардії України відбулося заключне засідання приймальної комісії по результатам здачі вступних випробувань.

Протягом тижня випускники загальноосвітніх закладів та військовослужбовці з лав Національної гвардії, які виявили бажання вступити до Академії, здавали іспити з загальноосвітніх предметів, фізичної підготовки та проходили професійно-психологічний відбір та медичне обстеження.

На відкритому засіданні мандатної комісії абітурієнтам були доведені їх результати та оголошені списки зарахованих на кожний факультет.

Після оголошення результатів члени мандатної комісії та присутні начальники відділів та служб відповіли на всі питання, які цікавили майбутніх курсантів та їх батьків, а також показали перелік речей, які їм стануть в нагоді під час первинної військової підготовки.

Наприкінці засідання з словами привітань до абітурієнтів звернувся т.в.о. начальника Національної академії Національної гвардії України полковник  Сергій Мартиненко: «Перш за все я поздоровляю батьків, які підтримували своїх дітей протягом усієї вступної кампанії. Ваші діти свідомо обрали важкий шлях – шлях захисника Вітчизни. Попереду їх чекає нова, широка дорога в нашому навчальному закладі, де вони отримають ґрунтовні знання та вкрай необхідні практичні навички. Я думаю, що молоде поповнення буде продовжувати славетні традиції навчального закладу, адже Гвардія прищеплює організованість, дисциплінованість і почуття людяності і  товариства».

Попереду на майбутніх курсантів чекає наступне випробування - первинна військова підготовка в навчальному центрі Академії, на якій вони почнуть знайомство з курсантським буттям і дисциплінами загальновійськового циклу.