Курсанти Академії взяли участь у параді до Дня Незалежності України у місті Вовчанськ
25 Серпень 2017

Парадний розрахунок гвардійців карбував крок вулицями Вовчанська.

На початку мітингу з привітаннями до громадян звернувся голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник – «З Днем Незалежності, Україно! 26 років тому актом було оголошено незалежність нашої країни. Ним було встановлено, що наша країна тепер має власне ім’я, що наша країна відтепер незалежна. Сьогодні ми дивимось на цих хлопців які стоять на захисті України, саме вони є лицем нашої держави. Кожен день на передовій вони рятують нашу країну».

У цьому місті добре знають хто такі гвардійці. Адже, протягом багатьох років адміністрація міста та його громадяни підтримують дружні стосунки з Академією Національної гвардії України. Особовий склад Академії з честю та гордістю очолив парад вулицями міста. Окрім гвардійців у строю крокували працівники поліції, прикордонної служби та Міністерства з надзвичайних ситуацій.

Адміністрація міста особисто від себе та всіх громадян привітала особовий склад Академії з Днем Незалежності України та висловила вдячність гвардійцям за участь у параді.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 392.