У навчальному центрі Академії відзначили День Незалежності
25 Серпень 2017

Талановиті гвардійці навчального збору організували привітання з нагоди Державного свята.

«Вітаю весь особовий склад зі святом 26-ої річниці Незалежності України. Тисячолітня історія нашої Держави є легендарною. Сьогодні ми згадуємо історію доби князівства, гетьманщини, козацтва, історію наших дідів і прадідів у роки Другої світової війни і, головне, історію нашої незалежної України. Військовослужбовці Національної гвардії України завжди стояли на сторожі миру та спокою Держави. Бажаю всьому особовому складу Академії та усім присутнім міцного здоров’я, успішної військової кар’єри, спокою і миру над вашими головами, Слава Україні!», - звернувся до особового складу заступник начальника Академії по роботі з особовим складом полковник Микола Товма.

До 26-ої річниці Незалежності України курсанти, які проходять первинну військову підготовку, власними силами влаштували свято для своїх товаришів по службі. Масштабний концерт із яскравими виступами став однією із найцікавіших подій для молодих гвардійців у навчальному центрі.

«Вперше у своєму житті я святкую це свято не вдома, але тут виявилось навіть краще. Спеціально для нас влаштували справжній концерт із різними номерами. Виступали як наші курсанти, так і запрошені гості із Харкова»,  – розповідає курсант Богдан Коваленко.

Наказом начальника Національної академії Національної гвардії України було заохочено кращих військовослужбовців навчального збору. У свою чергу, артисти подарували особовому складу виконання українських народних пісень і танців.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 421.