На факультеті НГУ перевірили навчально-матеріальну базу та умови проживання військовослужбовців
4 Жовтень 2017

До Київського факультету Національної академії Національної гвардії України прибули начальник військово-медичного управління ГУ НГУ полковник Олег Михайлик та начальник санітарно-епідеміологічної служби  ГУ НГУ полковник Олена Олещенко.

Метою візиту  було знайомство з командуванням факультету, огляд території та  контроль побутових умов проживання військовослужбовців підрозділу згідно керівних документів та норм належності.

Оглянувши територію, навчально-матеріальну базу, полковники Олег Михайлик та Олена Олещенко обговорили з командуванням факультету пріоритетні напрямки подальшого розвитку, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

«Загалом стан медичного забезпечення факультету відповідає потребам особового складу, але, звичайно, є потреба його вдосконалення. Будемо працювати над виконанням нових поставлених задач», - розповів начальник медичної служби - начальник медичного пункту старший лейтенант Віктор Єрьоменко.

молодший лейтенант Альона Крижановська,

фото автора