Національна академія Національної гвардії України відзначила чергову річницю від дня заснування (відео)
26 Грудень 2017

У центрі культури Національної академії пройшли урочистості з нагоди вісімдесят шостої  річниці з дня заснування навчального закладу.

Розпочався захід з внесення Бойового прапору Академії та виконання гімну України.

«Шановні присутні! Вітаю Вас з такою знаменною подією в житті нашого навчального закладу. Національна академія є єдиним навчальним закладом, який готує висококваліфікованих фахівців для Національної гвардії України з урахуванням умов сьогодення. Робота усього викладацького складу є неоціненною, адже завдяки майстерності та професійності педагогів заклад випускає кращих фахівців, які продовжують славні традиції. Я дуже вдячний всім вам за ту кропітку працю, яку ви робите для того, щоб наш навчальний заклад був провідним в Україні. Бажаю всім наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, впевненості у собі та у своїх силах», - зазначив начальник Національної академії генерал-майор Сергій Соколовський.

Наказом начальника Академії було оголошено подяку 72 військовослужбовцям та службовцям, нагороджено грамотами 16 працівників навчального закладу. Крім того, наказом начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області та наказом ректора Харківського університету внутрішніх справ військовослужбовці Академії були заохочені відомчими відзнаками.

Зі словами привітання виступили директор Департаменту  військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський, директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели героїв присутні вшанували пам’ять військовослужбовців-вихованців Академії, які віддали своє життя в ході виконання службово-бойових завдань з охорони громадського порядку та під час проведення антитерористичної операції. Яскраву концертну програму підготували - вокальний гурт «5 стихій», оркестр Академії, соліст оркестру Академії Антон Бєлець, інструментальний ансамбль «Експресія», колектив «Фенікс», ансамбль скрипалів, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ольга Полежака та солістка Київської філармонії Яна Харитонова.

Відзначили річницю створення навчального закладу і на  Київському факультеті Національної академії Національної гвардії України.

«Національна академія Національної гвардії України добре відома у нашій державі та далеко за її межами. Вона не просто перейняла, а й надійно утримує статус своєрідної візитки не лише міста Харкова, але й усієї України. Наш навчальний заклад гідно виконує завдання щодо якісної підготовки патріотів своєї Вітчизни», - зазначив начальник Київського факультету полковник Дмитро Корнієнко.

На плацу, кращим військовослужбовцям оголосили подяку за сумлінне відношення до виконання військового обов’язку, досягнення високих показників у службі, праці та з нагоди відзначення 86-ї річниці з Дня створення навчального закладу.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 634.