Гвардійці Академії Нацгвардії вдосконалили вміння стріляти
18 Червень 2018

На базі вогневого комплексу Національної академії Національної гвардії України з офіцерським складом пройшли практичні заняття з вогневої підготовки.

Перед практичною стрільбою кожен здав заліки зі знань будови та тактико-технічних характеристик зброї, на час провели розбирання та збирання пістолета, доповіли умови вправ та міри безпеки при стрільбі. Далі офіцери виконували 4 вправу навчальних стрільб з пістолета Макарова. Гвардійці мали влучити у визначений габарит цілі в обмежений час.

«Приємно, що всі категорії військовослужбовців показують добрі результати стрільби, але тренування професійних навичок ніколи зайвим не буде. Наша  кафедра озброєння та стрільби проводить роботу, щоб вогнева підготовка відбувалася на постійній, систематичній основі», - зазначив старший викладач кафедри озброєння та стрільби підполковник Олег Корнієнко.

Нарівні з чоловіками на практичних заняттях тренувалися у влучності стрільби і військовослужбовці-жінки, які показали вміле володіння зброєю.

«Робота з особовим складом вимагає від офіцера високого рівня навченості за багатьма напрямками. І сьогодні кожен з нас показав один з аспектів фахової підготовки, а саме вміння влучно стріляти. Доречі, постійні практичні стрільби дають впевненість у володінні стрілецькою зброєю», - ділиться враженнями офіцер відділу по роботі з особовим складом молодший лейтенант Тетяна Радванська.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 241.