Офіцерські погони – результат кропіткої роботи, – стверджують лейтенанти НГУ Світлана Полинько та Остап Солодкий
20 Червень 2018

Серед 36 офіцерів випускників Національної академії Національної гвардії України, що прибули до Західного оперативно - територіального об’єднання НГУ є офіцери, про яких можно розповісти багато цікавого.

Серед них лейтенанти Світлана Полинько та Остап Солодкий.

У лейтенанта Світлани Полинько мрія стати офіцером здійснилась. Це перша жінка офіцер, яка прибула до Західного оперативно-територіального об’єднання після чотирьох років навчання в Національній академії Національної гвардії України.

Світлана Полинько навчалась на гуманітарному факультеті за спеціальністю «Філологія та переклад» й призначена на посаду офіцера з організації дозвілля клубу військової частини 4114.

«Моя мрія збулась, я отримала лейтенантські погони,- розповідає лейтенант Світлана Полинько, - стати офіцером я мріяла ще з дитинства, тому після школи вступила до Національної академії Національної гвардії України. Чотири роки навчання промайнули непомітно, і ось я вже прибула до військової частини та призначена на посаду. Звісно, що моя служба лише починається, попереду кропітка робота, впевнена, що знання, які я отримала під час навчання, допоможуть мені в майбутньому».

До рідної військової частини 4114 після чотирьох років навчання повернувся й лейтенант Остап Солодкий, який тут розпочав свою військову кар’єру у 2012 році.

«У військову частину 4114 на військову службу за контрактом я вступив у 2012 році. В травні 2014 року у складі полку я виконував службові-бойові завдання в Маріуполі. Після прибуття з зони бойових дій, я вирішив поступити до Харківської Національної академії Національної гвардії України, щоб стати офіцером та ще більше бути корисним своїй державі. Проминуло чотири роки навчання, я покращив свій рівень знань та навичок, які стануть в нагоді мені та моїм підлеглим під час виконання службово-бойових завдань, як на мирній території так і в зоні проведення операції об’єднаних сил», - розповідає лейтенант Остап Солодкий.

Те, що лейтенант Остап Солодкий раніше проходив військову службу у цій військовій частині допоможе йому більш швидше пройти процес адаптації у військовому колективі та краще виконувати свої посадові обов’язки.

По прибуттю у військові частини офіцери зустрінуться із командуванням, ознайомляться із специфікою завдань своїх підрозділів, приймуть посади та познайомляться з підлеглим особовим складом.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУпереглядів - 316.