На Київському факультеті проходить здача літньої екзаменаційної сесії
25 Червень 2018

Курсанти Київського факультету Національної академії Національної гвардії України наполегливо складають заліки та екзамени.

Майбутні офіцери Національної гвардії України демонструють високі показники набутих знань, умінь та навичок, відповідно до стандартів вищої освіти.

«Курсанти виявляють всебічні, систематичні, глибокі знання навчальних дисциплін, передбачених навчальними планами, проявляють творчі здібності в розумінні, логічному, стислому та ясному трактуванні здобутого матеріалу», – підкреслив начальник навчально-методичного відділення підполковник Андрій Плаксін.

«Екзамен – це завершальний етап вивчення навчальної дисципліни. Насправді, я переживав, адже головне: миповинні довести самі собі, що ми здобуваємо знання та досвід, який передаватимемо у майбутньому особовому складу підрозділів Національної гвардії України. Саме командир, який показує високі знання та належні особисті досягнення, може бути прикладом для наслідування!» - розповів курсант другого року навчання солдат Олексій Бондар

Вже зовсім скоро на хлопців очікує довгоочікувана відпустка: зустріч з батьками та друзями.

Автор молодший лейтенант Альона Крижановська

Фото авторапереглядів - 407.