Гвардійці Академії представили навчальний заклад на міжнародній виставці освіти
9 Листопад 2018

За підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради, у Палаці спорту відбулася міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018».

Традиційно вона презентує для населення міста та області досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, допомагає абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу.

На міжнародній виставці курсанти командно-штабного факультету представили Національну академію Національної гвардії України.

Гвардійці розповіли про переваги та перспективи навчання в навчальному закладі, презентували присутнім брошури з детальною інформацією про умови вступу до Національної академії, показали відеоролики про підготовку майбутніх офіцерів. Молодь активно спілкувалася з представниками вищого військового навчального закладу, отримуючи відповіді на всі запитання щодо навчання в Академії.

«Виставка – надзвичайно важлива подія, багатьом поколінням абітурієнтів вона допомагає визначитись з майбутньою професією, і на власному прикладі, завдяки такому заходу я дізнався про Академію. Сподіваюсь, ми допомогли хлопцям і дівчатам зробити правильний вибір », - зазначив старший солдат Олександр Семененко.

Два брати з Харківської області виявили бажання у майбутньому стати курсантами Академії Нацгвардії. Юнаки вважають своїм життєвим кредо стояти на сторожі миру та правопорядку України.

«Дитяча мрія стати військовим з роками переросла в усвідомлене переконання, і я вже цього року планую вступити до Академії Нацгвардії. Військовий – найшляхетніша професія для справжнього чоловіка, в якій ти можеш проявити відвагу, доблесть і честь, і всі ці якості притаманні гвардійцям вашого навчального закладу», - ділиться враженнями учень Денис.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУпереглядів - 247.