На варті громадського спокою на вулицях Харкова
19 Лютий 2015

Курсанти Національної академії залучились до несення служби з охорони громадського порядку в місті Харкові.

У зв’язку з почастішанням випадків терористичної діяльності в місті Харкові всі правоохоронні органи перейшли на посилений режим несення служби. Було збільшено кількість патрулів і посилений склад нарядів, які несуть службу по охороні громадського порядку, а також здійснюють охорону об'єктів, на яких можливі теракти. Також введено посилений режим роботи блокпостів, щоб запобігти ввезенню в Харків і область вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Саме тому курсанти Національної академію нестимуть службу з охорони громадського порядку разом з працівниками міліції. Шість днів на тиждень вони пильнуватимуть спокій на вулицях Харкова.

Зважаючи на серйозність та відповідальність, що покладається на курсантів, підготовка до несення служби відповідна. Щодня, перед убуттям до райвідділів з курсантами проводяться інструктивні заняття з тактичної підготовки та практично відпрацьовують прийоми рукопашного бою. Особливу увагу звертають на перевірку обов’язків та  правильність дій у різних обставинах.

Після проведення інструктажів наказ на службу віддає начальник Національної академії генерал-майор Володимир Пеньков.

«Ви всі повинні дуже відповідально поставитись до несення служби. На територіях сусідніх Донецької та Луганської областей тривають серйозні та жорстокі бої, незважаючи на оголошене перемир’я. Наша ж з вами головна задача – не допустити будь яких спроб порушити спокій та мир у місті Харкові» - зазначив у своїй промові перед курсантами генерал – майор Володимир Пеньков.

Перше патрулювання в цьому році пройшло без надзвичайних та нестандартних ситуацій. На підведенні підсумків несення служби у райвідділах, працівники міліції відзначили курсантів в кращу сторону та відмітили їх гарну підготовку та пильність під час несення служби.

Автор Артем Міняйло,

фото автора.

 

 переглядів - 617.