В Національній академії Національної гвардії стартувала вступна кампанія
24 Липень 2015

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів та коледжів подали заяви та документи для вступу до Національної академії.

Приймальна комісія розпочала свою роботу з восьмої ранку. «Як правило, найбільший потік абітурієнтів з самого ранку, адже більшість з них – не Харків’яни. Вони прибувають сюди з різних куточків України та чекають відкриття приймальної комісії. Сьогодні, завдяки нашій злагодженій роботі черг вдалося уникнути, а батьки мали змогу почекати своїх дітей в спеціально обладнаному для цього місці», - зазначив секретар приймальної комісії підполковник Анатолій Павленко.

Хід прийому документів оглянув начальник Національної академії Національної гвардії генерал-майор Володимир Пеньков та особисто відповів на деякі питання майбутніх курсантів.

Конкурс на вступ цьогоріч досить високий – документи подали близько 500 чоловік на чотири факультети – командно-штабний, інженерно-технічний, гуманітарний та факультет економіки та менеджменту. Вже третій рік поспіль Національна академія приймає на навчання  й дівчат. Так, протягом вступної кампанії 2015 року на 20 місць подали заяви 50 дівчат.

«Я завжди мріяла стати військовою, а коли дізналася, що в Академії Нацгвардії набирають дівчат, одразу вирішила спробувати свої сили. Документи подала на командно-штабний факультет, сподіваюсь, що, незважаючи на великий конкурс, мені все ж поталанить поступити», - говорить абітурієнт Світлана.

Після завершення прийому документів відбулася зустріч абітурієнтів та їх батьків з командуванням Національної академії в центрі культури. Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Володимир Пеньков представив присутнім керівний склад навчального закладу та начальників факультетів. «На сьогодні, наша Академія є провідним вищим військовим навчальним закладом нашої держави, тому не дивно, що цьогоріч конкурс на вступ є досить  високим. Всі ви мали змогу ознайомитись з вступними іспитами, які на вас чекають попереду. Зі свого боку я можу пообіцяти вам об’єктивність та незалежність оцінювання кожного абітурієнта», - зазначив у своєму виступі генерал-майор Володимир Пеньков.

Наприкінці зустрічі батьки мали змогу задати питання які їх хвилюють стосовно вступу та подальшого навчання їх дітей.

Попереду абітурієнтів чекає іспит з фізичної підготовки, професійно-психологічний відбір та медична комісія.