Навчання «Fearless guardian» – колодязь знань для курсантів-випускників
28 Жовтень 2015

На Яворівському полігоні, що на Львівщині триває завершальний етап українсько-американських навчань «FearlessGuardian».

Третя та заключна ротація перейшла в завершальну фазу. Наразі, військовослужбовці нацгвардії, під керівництвом інструкторів-десантників Збройних сил США відпрацьовують стрільби у складі взводу та готуються до завершального триденного польового виходу.

Як і раніше, для подолання мовного бар’єру між інструкторами та нацгвардійцями в навчаннях приймають участь курсанти та офіцери-випускники гуманітарного факультету Національної академії.

«Мені тут дуже подобається, адже мені випала неймовірна можливість вдосконалити свої мовні навички саме з носіями мови. Це моя друга ротація на полігоні, тому зараз труднощів взагалі не виникає, хоча навантаження на нас досить високі і перекладати доводиться дуже багато, але нічого справляємось», - ділиться враженнями командир навчальної групи, старший сержант Антон Баєв.

Однак курсанти вдосконалюють не лише свої лінгвістичні здібності, а й звичайно черпають знання тактики, топографії, вогневої підготовки від американських інструкторів.

«Я вважаю, що так як до випуску залишилось зовсім небагато часу, ці навчання дійсно підуть мені на користь. Адже тут я не лише покращую свій рівень англійської, а й свою тактичну, вогневу та фізичну підготовленість. Заняття насправді дуже цікаві і пізнавальні, тож всі набуті тут знання я згодом зможу передати своїм підлеглим-солдатам», - зазначив курсант-випускник гуманітарного факультету Сергій Лещенко.