В Національній академії Нацгвардії пройшов семінар за участю представників НАТО
28 Жовтень 2016

Представники Офісу зв’язку НАТО в Україні представили нову програму для працівників оборонного сектору.

На базі Академії Нацгвардії, в рамках міжнародного співробітництва, було проведено спільний семінар для  підвищення обізнаності,  щодо будування цілісності та виховання доброчесності силових структур країни. В заході прийняли участь офіцери Академії та головного управління Національної гвардії, курсанти Академії, представники Національної поліції та Міністерства оборони України.

«Академія завжди відкрита для міжнародних заходів, спрямованих на покращення співпраці силових структур. Наразі в Україні, дуже складна обстановка. Проходить масштабна реорганізація силових структур, яка вимагає великих зусиль, адже це відбувається під час війни.  Подібного досвіду не має жодна країна Європи. Тому ми повинні бути підготовлені якомога краще і постійно працювати над підвищенням професійних навичок», – такими словами розпочав захід начальник Національної академії генерал-лейтенант Володимир Пеньков.

 «Один з елементів стандартів НАТО є освіта. Тому ми багато уваги приділяємо розвитку програм Офісу зв’язку та організовуємо тренінгові семінари для виховання доброчесності. На часі стоїть завдання довести які саме, можуть бути масштабні наслідки корупційної діяльності в оборонному секторі та як їх подолати. Мої колеги, в своїх доповідях, розкажуть про світові тенденції антикорупційної діяльності та наведуть приклади такої боротьби в своїх країнах», – зазначив менеджер програми пан Крістофер Штаудт.

Загалом, семінар включав чотири доповіді представників делегації, кожна за окремими напрямком. Під час виступу пані Абли Фахім у залі виникла жвава дискусія між представниками оборонного сектору та учасниками семінару.  Наводилися приклади з міжнародної практики боротьби з корупцією та піднімалися питання щодо корупційних діянь.

Повна прозорість систем та організацій  – такий девіз у подоланні корупції запропонував пан Давід Гунашвілі – заступник голови Департаменту управління людськими ресурсами Міністерства оборони Грузії.

«Треба відходити від закритої системи, прозорість діяльності дозволить спостерігати за діями один одного, саме це значно звужує ймовірність виникнення корупційних діянь. Керівники бачать у прозорості небезпеку, адже за таких обставин, сфера їх можливого злочинного впливу сходить нанівець», – зазначив пан Давід Гунашвілі.

Такий семінар представниками Офісу проводиться на базі Академії вже другий рук поспіль. Менеджер програми Крістофер Штаудт зазначив, що і надалі плануватиме проведення подібних заходів на базі Національної академії.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 661.