У Національній Академії пройшла науково-практична конференція з представники навчальних закладів та наукових установ України
2 Листопад 2016

Науковці обговорили питання матеріально-технічного забезпечення сил охорони правопорядку.

На щорічній науковій конференції представники Академії разом з запрошеними науковцями розглянули проблеми матеріально-технічного забезпечення сил охорони правопорядку та шляхи їх вирішення. Вже п’ятий рік поспіль проводиться засідання цієї конференції. Впродовж років цей захід видозмінювався, починаючи з формату семінару, в результаті ставши науково-практичною конференцією.

Тематика  конференції охопила широке коло актуальних питань сьогодення, пов’язаних з розробкою та модернізацією озброєння, військової, спеціальної техніки, дослідженням розробки спеціальних тренажерів для підготовки фахівців, сучасними питаннями удосконалення системи тилового забезпечення сил охорони правопорядку.

Наразі активно триває оновлення матеріально-технічного забезпечення для українських правоохоронців.

«Ми раді, що така кількість науковців прийняла участь в нашій конференції. Як відомо, працівники Національної академії активно займаються дослідженням питань щодо матеріально-технічного забезпечення службово-бойової діяльності Національної гвардії та інших військових формувань. Сьогодні роботи учасників стосувалися питань ремонтно-експлуатаційного обслуговування та умов роботи системи матеріально-технічного забезпечення; уніфікації процедур планування і організації матеріально-технічного забезпечення», ­– зауважив начальник науково-дослідного центру, доктор психологічних наук, професор, полковник Ігор Приходько.

На участь в конференції були заявлені представники більш, ніж 20 вишів та установ України. Учасники представили свої доповіді та дискутували стосовно пріоритетних напрямків розвитку забезпечення.

Конференція показала, що дослідження, які проводяться в Академії, не обмежуються стінами нашого навчального закладу. Представники Академії з кожним роком все більше часу присвячують опрацюванню важливих питань забезпечення сил охорони правопорядку. Вони є авторами багатьох посібників, статей, кандидатських дисертацій та учасниками  міжнародних форумів і конференцій за тематикою матеріально-технічного забезпечення.

За результатами роботи науково-практичної конференції видано збірник тез доповідей.

 Прес-служба НА НГУпереглядів - 283.