Курсанти Академії працювали на спільних заняттях із військовослужбовцями США
26 Травень 2017

Гвардійці гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України курсанти Владислав Шляхов, Олександр Виплавень та Віктор Середа разом із капітаном Іллею Ященком, вихованцем даного факультету, працювали в якості перекладачів практичних занять з воїнами-інструкторами повітряних сил Національної гвардії Каліфорнії у військовій частині Нацгвардії міста Олександрія.

Американські військові та курсанти ознайомились з історією військової частини, її традиціями, завданнями та обговорили організацію спільних занять. Спільні навчання пройшли за напрямками основи рукопашного бою, обшуку автомобіля та підозрілих осіб, зачистки будівлі та охорони важливих державних об’єктів.

Військовослужбовці Національної гвардії України не тільки вдосконалювали свої навички у рукопашному бою, але і поділилися своїм досвідом з американцями, продемонструвавши їм наші варіанти дій в тій чи іншій ситуації.

Під час заняття з обшуку автомобіля гвардійці тренувалися та демонстрували свої вміння, де за легендою була захована зброя, яку бійці знайшли та затримали порушника, показавши свої вмілі та професійні дії.

«В мене не було навіть шансу на будь які дії, відразу після того, як гвардійці України знайшли зброю, я намагався втекти, але був відразу схоплений та затриманий. Вони чудово підготовлені фізично та вміло застосовують техніку протидії правопорушникам», – розповідає сержант Повітряних сил Національної гвардії США Томас Авіадо.

Крім того, гвардійці мали змогу проявити себе як команда під час зачистки будівлі, де знаходилися «терористи» та один заручник. Завдяки їх вмілим діям всі терористи були знешкоджені, а заручник був звільнений та дислокований у безпечну зону.

«Такий досвід у перекладі для мене не є новим, тому ми впевнено перекладали для наших колег, щоб наші військові якісно засвоїли матеріал в повній мірі. До того ж, ці заняття є гарною нагодою ще раз вдосконалити свій рівень англійської мови», - зазначив курсант Владислав Шляхов.

Автор курсант Олександр Виплавень