Нацгвардійці долучилися до святкування 21-річчя Конституції України
29 Червень 2017

28 червня вся Україна відзначає 21-шу річницю з моменту ухвалення  Конституції України. Перша столиця не стала винятком, тому на площі Конституції  біля пам’ятника Незалежності  України зібралося сотні харків’ян, щоб долучитися до церемонії покладання квітів.

У заході взяли участь перший заступник Харківського міського голови, керівники Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради, військовослужбовці, священнослужителі й харків'яни. Особовий склад Академії також долучилися до міського свята. Разом з начальником Національної академії Національної гвардії України генерал-майором Сергієм Соколовським нацгвардійці поклали квіти до пам’ятника Незалежності України.

«Без історії не має майбутнього. Її потрібно вивчати та знати. Курсанти – це наше майбутнє, тому Академія приділяє особливу увагу вивченню історії та закону нашої держави. Конституція України є Основним законом, що має унікальні історичні корені та діє з 28 червня 1996 року. Курсанти поважають закон, а також слідкують за тим, щоб інші теж його дотримувалися», – зазначив начальник Академії генерал-майор Сергій Соколовський.

Конституція – це символ незалежної держави, а також символ втілення споконвічних традицій державотворення та волелюбності українського народу. Нацгварційці стоять на сторожі суверенності, недоторканності та свободи нашої держави.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 462.