В Академії назвали прізвища офіцерів, які здобуватимуть найвищу військову освіту
7 Липень 2017

У Національній академії Національної гвардії України відбулось заключне засідання приймальної комісії. Начальник Академії генерал-майор Сергій Соколовський зачитав протокол засідання приймальної комісії, в якому вказані прізвища офіцерів, що успішно здали вступні випробування та навчатимуться для здобуття оперативно-тактичного рівня підготовки.

«Вітаю офіцерів, які успішно пройшли всі вступні випробування та згідно з загальним рейтингом зараховані для навчання в магістратурі Академії. Для решти офіцерів є стимул для більш ретельної підготовки. Ви побачили свої слабкі місця і знатимете, які питання вам необхідно підтягнути. Навчання в Академії – важливий крок у кар’єрі кожного офіцера і ставитися до нього необхідно з великою відповідальністю. Для офіцерів, що успішно пройдуть підготовку та завершать навчання – це стане значною перевагою в подальшій службі та зростанні по кар’єрних сходах», – зазначив генерал-майор Сергій Соколовський.

Начальники відділів та служб Академії довели офіцерам, що потрібно зробити перед початком навчання та перелік необхідних довідок та документів з попереднього місця служби. Начальники факультетів, вже після засідання приймальної комісії, зустрілися з офіцерами, які успішно пройшли вступні випробування і відповіли на всі нагальні питання.

Загалом для навчання в Академії зараховано 80 офіцерів Національної гвардії України та 44 офіцери з інших військових формувань.

 

Прес-служба НА НГУпереглядів - 577.