Парадні розрахунки Гвардії показали приклад під час тренування параду військ (Фоторепортаж)
9 Серпень 2017

Тривають тренування до параду, присвяченого Дню Незалежності України. На сьогоднішній показовій репетиції на злітно-посадковій смузі Державного підприємства авіаційної промисловості України серійного заводу «Антонов» командування з підготовки параду поставило нацгвардійців у приклад підрозділам інших військових формувань.

Злагоджений марш гвардійців також відзначив заступник командувача НГУ генерал-лейтенант Микола Балан: «Хоч Нацгвардія – це військове формування досить молоде й наші розрахунки братимуть участь у святковому параді тільки вчетверте, усі військовослужбовці добре знають свою справу. На їх плечах лежить відповідальне завдання – не тільки продемонструвати високу стройову виучку, а й запевнити громадян, що їх життя у надійній безпеці».

Нагадаємо, що 24 серпня під час святкового маршу до Дня незалежності України Національну гвардію представлятимуть розрахунки курсантів Національної академії НГУ, військовослужбовців спеціального батальйону «Почесна варта» столичної бригади охорони громадського порядку Нацгвардії та зведений оркестр НГУ. Загалом Хрещатиком пройдуть понад 300 гвардійців.

Чи не найвагомішою відмінністю цьогорічного параду буде присвоєння указом Президента України почесних найменувань військовим частинам та з’єднанням, особовий склад яких проявив мужність та героїзм у боях з бойовиками на сході України. За попередньою інформацією, нову назву отримають п’ять підрозділів Національної гвардії України. Таке рішення керівництва держави було зумовлено тим, що цього року український народ святкуватиме не тільки чергову річницю незалежності, а й століття з дня заснування Армії Української Народної Республіки.

Олексій Павлюк,

фото Андрія Некрасова та Руслана Андрусівапереглядів - 448.