Курсанти Академії зустрілись із спеціалістами Головного територіального управління юстиції Харківської області
31 Серпень 2017

Представники Головного територіального управління юстиції в рамках просвітницького проекту «Я маю право» провели зустріч із особовим складом Національної  академії Нацгвардії. Під час зустрічі розглядались питання щодо напрямів цього проекту,  доступу до безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, змін та новинок в чинному законодавстві з питань соціального захисту військовослужбовців й учасників Антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей.

Сьогодні представники виконавчої гілки влади приймають й реалізовують раціональні та обґрунтовані рішення, які можуть допомогти українським військовим, у тому числі тим, які знаходяться в зоні АТО, та їх родинам.

«Мета проекту – сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Стратегічним завданням довгострокової національної програми "Я МАЮ ПРАВО!" є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права» - зазначила у своїй промові провідний спеціаліст відділу систематизації правової роботи та правової освіти Кожуріна Віра Миколаївна.

Спеціалісти наголосили на тому, що проект «Я маю право» не єдиний, що нині дійсний в управлінні юстиції і вони планують подальший розвиток цих напрямків діяльності для надання дорадчої допомоги військовим.

Прес-служба НА НГУпереглядів - 427.