В Академії Національної гвардії України розпочався новий навчальний рік
1 Вересень 2017

У Національній академії Національної гвардії України привітали курсантів та студентів з початком нового навчального року.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, і водночас, нелегкий шлях до знань та нових звершень.

Це самий довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить поріг Академії і свято  для тих, хто знову зробить черговий крок до нових знань, цікавих відкриттів та досягнень. Цього року до святкування Дня знань приєднався  Київський факультет Академії, який нещодавно увійшов до складу навчального закладу Національної гвардії України.

За участю керівництва та представників науково-педагогічного складу, студентам першого курсу, за традицією, було урочисто вручено студентські квитки. Разом із студентами, привітали курсантів першокурсників, які кілька днів тому завершили навчання за програмою первинної військово-професійної підготовки та впевнено крокують до наступної сходинки в житті військовослужбовця – прийняття військової присяги на вірність українському народові.

«Сьогодні ми відзначаємо день знань - це свято, до якого всі звикли з першого класу школи, а  тепер перейшли на навчання у вищому навчальному закладі. В цьому році наша Академія поповнилась курсантами, слухачами та студентами різних форм підготовки і різних рівнів освіти. Перш за все, вітаю курсантів першокурсників з тим, що вони вступили на стезю  отримання військового офіцерського звання та бажаю їм наснаги і мужності у навчанні. Також вітаю наших студентів, які отримують достойний високий рівень освіти у нашому   навчальному закладі», – звернувся начальник Академії генерал-майор Сергій Соколовський.

Зі словами привітання до присутніх також звернулись завідувач кафедри іноземних мов Стрілець Лариса Костянтинівна, студентка п’ятого року навчання Джулай Анастасія та курсант першого року навчання Олійник Ольга.

Кращі курсанти та офіцери були нагороджені грамотами від керівного складу Академії та командувача Національної гвардії України. Завершився святковий захід проходженням урочистим маршем особового складу та дефіле духового оркестру Академії.