З курсантами Київського факультету Національної академії Національної гвардії України провели інструкторсько-методичні заняття
8 Вересень 2017

Підполковник Олександр Хацаюк провів огляд існуючої навчально-матеріальної бази та спланував подальшу її розбудову, опрацював службову документацію, яка регламентує роботу офіцера з фізичної підготовки факультету. Також він організував роботу щодо планування занять на поточний рік з урахуванням вимог сьогодення.

Додатково підполковник провів інструкторсько-методичне заняття з курсантами по методиці проведення різних форм фізичної підготовки та науково-методичний семінар по застосуванню засобів фізичного впливу (рукопашного бою).

«Існуюча, на даному етапі, навчально-матеріальна база достатня для забезпечення необхідного рівня проведення занять з фізичної підготовки. Крім цього, є якісний потенціал та мотивація до занять службово-прикладними видами спорту. Офіцер з фізичної підготовки Київського факультету капітан Володимир Гулявський – високопрофесійний фахівець, який проводить заняття на високому методичному рівні», - відмітив підполковник Олександр Хацаюк.

Кожен учасник інструкторсько-методичних занять отримав та відпрацював  навики та підвищив рівень професійної підготовленості.

Альона Крижановська,

фото Віталій Войчук