Представники Академії вшанували пам’ять визволителів Харкова на Меморіалі Слави
23 Серпень 2018

Керівний склад Національної академії Національної гвардії України взяв участь у міських заходах та вшанував пам’ять визволителів Харкова.

Сьогодні, в день визволення Харкова від нацизму у Другій світовій війні, на Меморіальному комплексі Слави пройшли жалобні заходи.

До братніх поховань та пам'ятника Батьківщині-Матері прийшли ветерани, представники духовенства різних церков, депутати, керівники міста, військові, правоохоронці, представники політичних партій та громадських організацій, курсанти військових вишів, школярі.

«Нехай мужність і героїзм цього великого свята ніколи і ніким не забувається. Військовослужбовці Академії завжди беруть участь у міських заходах та вшановують пам'ять загиблих воїнів. І кожні покоління захисників України ми виховуємо у дусі патріотизму та поваги до своєї держави та міста», - зазначив заступник начальника Академії по роботі з особовим складом полковник Микола Товма.

У каплиці на честь ікони Божої Матері «Стягнення загиблих», побудованої 2016 року біля братських поховань, харків'яни взяли участь у поминальній службі за жертвами війни. Молебень провели священики християнських конфесій.

«Це день безсмертної пам'яті і вдячності. Харків був зруйнований і зазнав страшних жертв, кожна сім'я. І він вніс величезний внесок у Перемогу. Тому шана визволителям у нас, як кажуть, у крові. Я щиро вітаю ветеранів, всіх харків'ян зі святом, зичу миру, спокою і благополуччя», - сказав після покладання квітів журналістам Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ та за матеріалами city.kharkov.uaпереглядів - 193.